FAQ

FAQ2
A mund të marrë mostrën për referencë?

Gatshëm për të dërguar mostra të njëjta ose të ngjashme në dorë për klientët free.New duhet të paguajnë tarifa të shprehur, do të kthejë kur vendi i një urdhër gjyqi; në qoftë se kanë nevojë për të njëjtën mostër si yourrequired, duhet të paguajnë tarifën e mostrave, kur vendi një urdhër i prodhimit pjesa më e madhe, do të kthejë këtë akuzë.

Sa kohë do të jenë pasuritë e gatshme për dërgesë?

pëlhurave të ndryshme specifikimet kanë deliver.As të ndryshme të zakonshme, 15-25 ditë pune.

Si për moq tuaj?

Kryesisht 2000m për pëlhura. (Përveç specifikave të veçanta të pëlhurave)

Sa shpejt mund të marr një kuotë e çmimeve?

Do të japin kuotën e ju menjëherë, në qoftë se ju zgjidhni artikujt tonë, pastaj japin kuotën e çmimeve në një ditë pune sipas kërkesës tuaj.

Çfarë është kushtet tuaja të ofrimit të?

T / T ose L / C tek sytë.

Çfarë është paketim juaj?

Për pëlhura: Një roll në një polybag, dhe jashtë mbuluar qese PP. Gjithashtu couldaccording për uniformat tuaja requirement.For, një grup në një polybag, dhe çdo 20 grupe të paketuara në një kuti kartoni. Gjithashtu mund të sipas kërkesës tuaj.

Si për të konfirmuar cilësinë para se të rendit?

Ne mund të ju dërgojnë të lirë mostër të cilën ne jemi në dispozicion për kontrollin tuaj. Ose dërgimin e mostrave tuaj për ne, atëherë ne do të bëjmë mostër counter për miratimin tuaj para se të rendit.

Si për të zgjidhur problemet e cilësisë pas shitjes?

(1) Merrni fotot e problemeve dhe për të dërguar tek ne.

(2) Të marrë videot e problemeve dhe për të dërguar tek ne.

(3) kthejini pëlhura problem fizik nga të shprehur për us.After ne konfirmuar problemet, të tilla si të shkaktuara nga makinë, ngjyrosje apo shtypje, etj, brenda tri ditëve, ne do të hartojë programin e kënaqur për ju.

Duan të punojnë me ne?


Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • sns05
  • sns03
  • sns04
  • sns01
  • sns02
WhatsApp Online Chat !