Nylon Multicam pambuku camo ripstop pëlhurë - China Shaoxing Baite Textile

Najloni Multicam pambuku pëlhurë Camo ripstop

Përshkrim i shkurtër:

pëlhurë ynë maskoj është bërë zgjedhja e parë për të bërë uniforma ushtarake dhe xhaketa me ushtritë e vendit të ndryshme së. Ajo mund të luajë një rol të mirë të maskuar dhe të mbrojtur sigurinë e ushtarëve në luftë.


Detail Product

Produkt Tags

pëlhurë ynë maskoj është bërë zgjedhja e parë për të bërë uniforma ushtarake dhe xhaketa me ushtritë e vendit të ndryshme së. Ajo mund të luajë një rol të mirë të maskuar dhe të mbrojtur sigurinë e ushtarëve në luftë.

Kemi zgjedhur materiale me cilësi të lartë të papërpunuara të endje pëlhurë, me ripstop ose twill cilësi për të përmirësuar forcën elastik dhe lot forcën e rrobave. Dhe kemi zgjedhur të cilësisë më të mirë të Dipserse / Vat ngjyrues me aftësi të larta të shtypjes për të garantuar pëlhurë me fortësi të mirë me ngjyra.

Në mënyrë që të plotësojnë nevojat e konsumatorëve të ndryshme, ne mund të bëjmë trajtimin e veçantë në pëlhurë me anti-IR, i papërshkueshëm nga uji, anti-vaj, Teflon, anti-i poshtër, antistatike, retardant zjarr, anti-mushkonjë, antibacterial, anti-rrudhë , etj.
Cilësia është kultura jonë. Për të bërë biznes me ne, paratë tuaja është i sigurt.

Mirëpritur të na kontaktoni pa hezitim!

Tipi i produktit Najloni Multicam pambuku pëlhurë Camo ripstop
numri i produktit  BT-276
Materiale 50% Najlon, 50% pambuku
numërimin fije 40/2 * 16
densitet 102 * 58
peshë 225gsm
gjerësi 58 "/ 60"
teknikë Woven
model Multicam camo
cilësi ripstop
fortësi ngjyra 4 -5 klasën
forca Breaking Prish: 600-1000N; Ind: 400-700N
moq 5000 metra
Koha e dërgimit 30-40 ditë
Kushtet e pagesës T / T ose L / C • Previous:
 • Next:

 • Regjistrohu për gazetën tonë

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Na ndiq

  në mediat tona sociale
  • sns05
  • sns03
  • sns04
  • sns01
  • sns02
  WhatsApp Online Chat !