Контактирајте не

Shaoxing BAITE TEXTILE CO., LTD

адреса

NO.910-911, Caizhi здание, Deartown,

Shaoxing Сити, провинција Жеџијанг, Кина

Е-пошта

johnson200567@btcamo.com

телефон

+ 86-575-88208366

+ 86-13757582836

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Social

Facebook:Johnson Jin
Twiter:@Johnson 41179583
Linkedin:Johnson Jin
Wechat:Johnson13757582836
Whatsapp:+8613757582836

Сакаат да работат со САД?


Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • sns05
  • sns03
  • sns04
  • sns01
  • sns02
WhatsApp Online Chat !