за нас

Кои сме ние:

Shaoxing Baite Текстил CO., LTD се наоѓа во Shaoxing -a светски познатиот град за текстил, Кина, се фокусира на правење на различни на воени материјали и униформи за армијата, полицијата и владини институции на Блискиот Исток, Русија, Европа, Југоисточна Азија, Америка и Африка.

Што можеме да направиме:

Имаме повеќе од 10 години искуство во заштитните индустрија воени и работна облека како и екстензивно знаење производи во сите предмети што да прават. Затоа, ние сме обезбедување на вас со квалитетни производи заедно со информативни услуги на клиентите за да се подигне својата свест за тоа што ние снабдување и за вашите сопствени производи safety.Our се различни и разновидна, кои вклучувајќи маскирна ткаенина, волнен униформа ткаенини, работна облека ткаенини, воени униформи, борба ремен, капа, ракавици, маица и јакни.

Зошто да не одберете нас:

Обезбедување на квалитет - Нашата фабрика воведе напредни боење и печатење опрема, сопствени лаборатории и техничари следи секој чекор на производството во реално време, КК оддел направи конечна инспекција, која може да ги одржуваме нашите производи секогаш помина барања за испитување доаѓаат од различни земји Армијата.

Цена предност - Нашата компанија лоцирана во Shaoxing, светски познатиот град за textile.There премногу greige ткаенина и боење фабрики овде, ние може да го добиете најевтиниот цена од суровини до готов производ.

Плаќање флексибилни - Покрај T / T и L / C плаќање, ние исто така добредојдени на плаќање од трговија Обезбедување цел преку Alibaba.It може да се заштити безбедноста на средства на купувачот.

Сообраќај удобен - Нашиот град многу блиску до морско пристаниште Ningbo и Шангај, исто така, во близина на аеродромот во Хангжу, која може да се обезбеди испорака на стоката на складиште на купувачот брзо и во времето.

Нашите Вредност:

Ние секогаш се држи до духот на "квалитет прво, ефикасност прво, сервисот" од почетокот на end.We искрено добредојде на посета и истрага од секој клиент во светот.

 


Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • sns05
  • sns03
  • sns01
  • sns02
WhatsApp Online Chat !