Rreth nesh

Kush jemi ne:

Shaoxing Baite tekstile CO., LTD është e vendosur në Shaoxing -një qytet i njohur botëror për tekstile të Kinës, duke u fokusuar në marrjen e ndryshme të pëlhurave ushtarake dhe uniforma të Ushtrisë, Policisë dhe departamentet qeveritare të Lindjes së Mesme, Rusia, Evropa, Azia Juglindore, Amerika dhe Afrika.

Cfarë mund të bëjmë:

Ne kemi mbi 10 vjet eksperiencë në ushtarake dhe workwear industrisë mbrojtëse, si dhe produkte të gjerë njohuri në të gjitha pikat që ne e bërë. Prandaj, ne jemi të siguruar ju me produkte të cilësisë së bashku me shërbimin informativ të konsumatorëve për të rritur ndërgjegjësimin tuaj në atë që ne furnizimin dhe për produktet tuaj safety.Our janë të ndryshme dhe të ndryshme, e cila duke përfshirë pëlhurat maskuar, pëlhura leshi uniforme, pëlhura workwear, uniforma ushtarake, rrip luftuar, kapak, çizme, T-shirt dhe xhaketa.

Pse na zgjodhet ne:

Sigurimi i cilësisë - Fabrika jonë prezantuar ngjyrosje avancuar dhe pajisjet shtypjen, laboratorët e vet dhe teknikë të monitoruar çdo hap të prodhimit në kohë reale, departamenti QC bëri inspektimit përfundimtar, i cili mund të mbani produktet tona kaluar gjithmonë kërkesat e testimit vijnë nga vende të ndryshme " ushtria.

Çmimi avantazh - Kompania jonë e vendosur në Shaoxing, një qytet i njohur botërore për textile.There janë shumë pëlhurë dhe ngjyrosje greige fabrika këtu, ne mund të merrni çmimin më të lirë nga materialet e papërpunuara të produkteve të përfunduar.

Pagesa fleksibël - Beside T / T dhe L / C pagesa, ne gjithashtu të mirëpritur pagesën nga mënyrë Trade Assurance përmes Alibaba.It mund të mbrojtur sigurinë fondet e blerësit.

Trafiku i përshtatshëm - Qyteti ynë shumë afër Ningbo detar dhe Shangai, gjithashtu në afërsi të Aeroportit Hangzhou, e cila mund të sigurojë ofrimin e mallrave që depon e blerësit të shpejtë dhe në kohë.

Vlera jonë:

Ne gjithmonë rrinë në frymën e "Cilësia e parë, Efikasiteti i parë, shërbimi i parë" nga fillimi deri në end.we sinqerisht mirëpritur vizitën dhe hetim nga çdo klient në botë.

 


Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • sns05
  • sns03
  • sns01
  • sns02
WhatsApp Online Chat !