за компанијата

Shaoxing Baite Текстил копродукции, Ltd е лоцирана во Shaoxing -a светски познатиот град за текстил. Ние сме професионални во донесувањето на сите видови на воена маскирна ткаенина, волнен униформа ткаенини, работна облека ткаенини, воени униформи и јакни за повеќе од десет години. Нашите производи се доставени главно на воени, полициски и владини институции на Блискиот Исток, Русија, Европа, Америка, Југоисточна Азија и Африка.

Нашата фабрика има современа опрема, богато искуство, стручни работници и добра репутација, ние може да се постигне различни капацитет за производство европски, американски и ISO standards.Our за ткаенини може да достигне до 3000000meters месечно, а 50000sets за униформи.

Ние секогаш се држи до духот на "квалитет прво, ефикасност прво, сервисот" од почеток до крај. Искрено добредојде на посета и истрага од секој клиент во светот.

 

Our Workshops

Spinning & Weaving
Dyeing & Printing
Producing Wool Fabric
Sewing Uniforms

Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • sns05
  • sns03
  • sns01
  • sns02
WhatsApp Online Chat !