FAQ

8888
How to solve the quality problems after sales?

(1) Merrni fotot e problemeve dhe për të dërguar tek ne.

(2) Të marrë videot e problemeve dhe për të dërguar tek ne.

(3) Send back the physical problem fabrics by express to us. After we confirm the problems, such as caused by machine, dyeing or printing, etc, Within three days, we will draw up the satisfied program for you.

How to confirm the quality before order ?

Ne mund të ju dërgojnë të lirë mostër të cilën ne jemi në dispozicion për kontrollin tuaj. Ose dërgimin e mostrave tuaj për ne, atëherë ne do të bëjmë mostër counter për miratimin tuaj para se të rendit.

Çfarë është paketim juaj?

For fabrics: One roll in one polybag, and outside cover the P.P. Bag. Also could according to your requirement. For uniforms, one set in one polybag, and every 20 sets packed in one carton. Also could according to your requirement.

How soon can I get a price quote?

Will quote you immediately, if you choose our items, then quote the price in one working day according to your requirement.

Si për moq tuaj?

Mainly 3000m for fabrics. ( Except the special specifications of fabrics )

How long will be my goods ready for shipment ?

Different specification fabrics have different deliver. As usual, 15-25 work days.

A mund të marrë mostrën për referencë?

Glad to send the same or similar samples in hand for free. New customers need to pay express fees, will refund when place a trial order, if need the same sample as your required, need to pay the sampling charge, when place an order of bulk production, will refund this charge.

Çfarë është kushtet tuaja të ofrimit të?

T / T ose L / C tek sytë.

Duan të punojnë me ne?


Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • sns05
  • sns03
  • sns01
  • sns02
WhatsApp Online Chat !