PËR NE

Përparim

Pëlhura dhe Uniforma Ushtarake

Prodhues profesional

Shaoxing Baite Textile Co., Ltd. ndodhet në Shaoxing - një qytet me famë botërore tekstile të Kinës, i cili është prodhuesi profesional i të gjitha llojeve të pëlhurave të kamove ushtarake, pëlhurave të uniformave të leshta ushtarake, pëlhurave të veshjeve të punës, uniformave ushtarake dhe xhaketave për më shumë se 20. vjet.Produktet tona furnizohen në 80 vende të Ushtrisë, Marinës, Forcave Ajrore, Policisë dhe departamenteve qeveritare të njohura.

Fabrikat tona kanë pajisje të avancuara, përvojë të pasur, punëtorë profesionistë dhe me reputacion të mirë, ne mund të arrijmë standardet e larta ndërkombëtare të cilësisë të standardeve evropiane, amerikane dhe ISO.Kapaciteti ynë i prodhimit të pëlhurave ushtarake mund të arrijë në 9,000,000 metra katrorë në muaj dhe 100,000 komplete uniformash ushtarake çdo muaj.

Cilësia është kultura jonë.Për të bërë biznes me ne, paratë tuaja janë të sigurta.

 • -
  E THEMELUR NË VITIN 2000
 • -+
  20+ VITE EKSPERIENCE
 • -+
  1000+ PUNËTORË
 • $-MIL +
  MË SHUMË SE 200 MILION $

CFARE NE OFROJME

Cilësia e parë

CILËSIA ËSHTË KULTURA JONË.

Për të bërë biznes me ne, paratë tuaja janë të sigurta.

PRODUKTET

Inovacioni

PUNINËT

Efikasiteti i pari

 • Tjerrje dhe thurje

 • Ngjyrosje & Printim

 • Prodhimi i pëlhurës së leshit

 • Uniforma qepëse

LAJME

Përditëso

 • Pëlhura e zezë Ripstop është e njohur në policinë afrikane

  Pëlhurat tona të zeza ripstop po zgjedhin lëndën e parë me cilësi të lartë, me thurje të fortë të zbatimit të Ripstop 3/3, e cila është shumë e qëndrueshme për t'u veshur pas bërjes së uniformave.Ne e dizenjojmë raportin e përbërjes së pëlhurës në 65%poliester 35%pambuk, që është kombinimi klasik pa shtyllë topash...

 • Uniformat ushtarake të prodhuara në Kinë janë më konkurruese

  Pse themi se uniformat ushtarake të prodhuara në Kinë janë më konkurrueset?Tani më lejoni t'ju çoj për të kuptuar më thellë.Para së gjithash, Kina është një nga vendet më të mëdha në prodhimin dhe eksportimin e tekstilit.Pas viteve të zhvillimit, industria e tekstilit të Kinës ka ...

BASHKËPUNIMI

Shërbimi së pari

bashkëpunimi2