Pëlhurë uniforme leshi me shumicë

Përshkrim i shkurtër:


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Pëlhura jonë prej leshi është bërë zgjedhja e parë për prodhimin e uniformave të ushtarakëve, uniformave të policëve, uniformave ceremoniale dhe kostume rastësore.

Ne zgjedhim cilësinë e lartë të materialit të leshtë austriak për të endur pëlhurën uniforme të oficerit me ndjesinë e mirë të dorës.Dhe ne zgjedhim ngjyruesin me cilësi më të mirë me aftësi të larta në ngjyrosjen e fijeve për të garantuar pëlhurën me qëndrueshmëri të mirë të ngjyrave.

Cilësia është kultura jonë.Për të bërë biznes me ne, paratë tuaja janë të sigurta.

Mirë se vini të na kontaktoni pa hezitim

Tipi i produktit Pëlhurë uniforme leshi me shumicë
Numri i produktit W061
Materiale 30% lesh, 20% pëlhurë prej fije artificiale, 50% poliestër
Numërimi i fijeve 86/2*45/1
Pesha 190 gsm
Gjerësia 58″/60″
Teknika E endur
Modeli Fije e lyer
Tekstura Serzh
Qëndrueshmëria e ngjyrave 4-5 klasë
Forca e thyerjes Dekor:600-1200N;Weft:400-800N
MOQ 1000 metra
Koha e dërgimit 60-70 ditë
Kushtet e pagesës T/T ose L/C

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni